Finančný denník

Cashmon je jednoduchý a bezpečný finančný denník. Každý si ho môže prispôsobiť podľa potrieb a stať sa tak svojím vlastným účtovníkom.
Máte úver alebo pôžičku? Poraďte sa s nami.

Výhody portálu

Možno ste už niekedy rozmýšľali o osobnom účtovníctve alebo skúšali zaviesť evidenciu Vašich financií. Často však tieto pokusy skončia len pri plánoch, či kontrole výpisov zostatku na účte. Pokúsime sa popísať niektoré zo základných výhod nášho portálu a zmeny, ktorú Vám ponúka.

Zvládnete to aj Vy

Práca s Cashmonom je jednoduchá. Ak ste niekedy hľadali program, ktorý by Vám pomohol, pravdepodobne ste našli len komplikované systémy plné zbytočných funkcií. Áno, tieto programy majú svoj význam. Ale nie pre obyčajných ľudí, študenta, malého podnikateľa.. Cashmon Vám ponúka presne tú základnú funkcionalitu, ktorá Vám ukáže, ako nakladáte so svojimi peniazmi. Navyše si svoj finančný denník môžete prispôsobiť podľa seba.

Bezpečnosť

Myslíte si, že dáta uložené vo Vašom počítači sú v najväčšom bezpečí? Ste na omyle. Práve stolové PC bývajú najčastejšie cieľom vírusov a hackerských útokov. Nikdy neviete, kto z rodiny alebo práce má prístup k PC. A čo ak sa jedného dňa navždy pokazí alebo Vám ho niekto ukradne?

Cashmon na to myslí za Vás. Rozumieme citlivosti dát, ktoré si u nás môžu niektorí klienti evidovať, preto sa staráme o ich absolútnu diskrétnosť a komplexná bezpečnosť je pre nás mimoriadne dôležitá. Nevyžadujeme osobné údaje. Dáta, ktoré si ukladáte chránime maximálnou možnou mierou.

Cashmon je prevádzkovaný na vysoko spoľahlivých výkonných viacprocesorových fyzických serveroch značky SuperMicro. Fyzické servery využívajú kvalitu procesorov Intel Xeon. Sú umiestnené v novo vybudovanom datacentre, kde je samozrejmosťou plne klimatizované prostredie, najmodernejší protipožiarny systém, záložné elektrické napájanie vrátane diesel agregátu a mnohonásobne istené vysokokapacitné pripojenie k internetu. Privátnosť komunikácie medzi Vami a servermi zabezpečuje SSL certifikát vydaný spoločnosťou Geotrust.

Zálohovanie

Zálohujete niekedy svoj počítač? Všetky naše servre pravidelne zálohujeme a tak sa snažíme predísť akejkoľvek strate dát. Za svoje záznamy však zodpovedáte jedine Vy, pri ich mazaní preto vždy dávajte pozor.

Dostupnosť

Cashmon ako online riešenie Vám ponúka dostupnosť kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Nemusíte sa teda spoliehať iba na jeden počítač či zošit. Do Vášho účtu sa môžete prihlásiť vždy, keď to potrebujete a máte internet na dosah.

Otvorenosť systému

Keď sme spomínali veľké softwarové balíky, ktoré si môžete zakúpiť, spomeňme aj ich uzavretosť. Takéto riešenia sú väčšinou „hotové” a je obtiažné dosiahnúť zmenu, ak zistíte, že Vám niečo nevyhovuje. Cashmon je otvorený, tešíme sa na každý Váš nápad či ideu. V budúcnosti chceme pridávať ďalšie možnosti, ktoré Vám uľahčia evidenciu. Ak prídete na to, že Vám niečo chýba, napíšte nám.

Prehľadnosť a grafy

Pretože sami si zvolíte ako budete svoje záznamy viesť, Cashmon pre Vás ostane vždy prehľadný. Jednoduchosť ovládania Vám nedovolí stratiť sa v hromade čísel. Ľahko si zobrazíte Váš stav napríklad pre aktuálny týždeň alebo mesiac. Svoje záznamy si navyše môžete nechať ukázať v pekných a zrozumiteľných grafoch. Porozumiete im aj bez drahých finančných poradcov.

Účet bez obmedzení

Nechcete evidovať svoje príjmy, pretože je to pre Vás príliš citlivé? Potrebujete mať prehľad len o časti výdajov, ale ostatné výdaje si chcete nechať pre seba? Všetko je len na Vás. Evidovať si môžete to, čo sami uznáte za vhodné. Sami si zvolíte ako. A že bude Vašich záznamov niekoľko stoviek? Nech sa páči. Váš finančný denník neobmedzujeme, môžete mať toľko záznamov, koľko potrebujete.

Cena

Používanie Cashmonu aj finančné poradenstvo je bezplatné.

Na záver si dovolíme povedať, že okrem týchto výhod, získate ešte niečo. Dobrý pocit zo skutočného prehľadu vo Vašich financiách. A verte alebo nie, ten je skutočne na nezaplatenie.