Finančný denník

Cashmon je jednoduchý a bezpečný finančný denník. Každý si ho môže prispôsobiť podľa potrieb a stať sa tak svojím vlastným účtovníkom.
Máte úver alebo pôžičku? Poraďte sa s nami.

Podmienky používania

(Všeobecné obchodné podmienky platné od 1.5.2013)

Táto sekcia upravuje podmienky používania portálu Cashmon.sk. Používaním našich služieb vyjadrujete svoj súhlas s nimi a zaväzujete sa dodržiavať tieto pravidlá. Obchodné podmienky sú napísané tak, aby im porozumel každý. Sú rozdelené do dvoch základných častí – našich záväzkov voči Vám a tých Vašich voči nám. Neoddeliteľnou súčasťou obchodných podmienok sú aj bezpečnostné informácie uvedené v sekcii Ochrana súkromia.

Naše záväzky voči Vám

 1. Poskytujeme pre Vás online službu – finančný denník - založenú na dátach, ktoré si sami evidujete. Môžete využívať všetky funkcie, ktoré v službe nájdete, a v prípade, že zavedieme nové, budú pre Vás automaticky bezplatne dostupné.
 2. Pre prístup k službe je potrebná bezplatná registrácia. Vaše osobné údaje nie sú povinné, ale odporúčame ich dodatočne vyplniť, najmä pre prípad straty hesla. So všetkými osobnými údajmi narábame dôverne.
 3. Chceme, aby ste boli s našou službou spokojní a bola pre Vás skutočným prínosom. Pripravili sme pre Vás bezplatnú podporu – môžete nás kontaktovať emailom na adrese pomoc@cashmon.sk alebo pomocou kontaktného formulára a funpage na Facebooku.
 4. Vaše súkromie a bezpečnosť komunikácie sú pre nás mimoriadne dôležité. Váš email ani osobné údaje preto nikdy neposkytneme tretím stranám. Komunikácia s našou službou je šifrovaná bezpečnostným SSL certifikátom. Vaše kontaktné údaje a účtovné záznamy sú tajné (okrem prípadov, keby sme ich podľa zákona museli poskytnúť vyšetrovacím orgánom). Viac o bezpečnosti nájdete v sekcii Ochrana súkromia.
 5. Cashmon je pre Vás k dispozícii 24 hodín denne, 99.8% času, okrem času, ktorý potrebujeme pre údržbu a zavádzanie noviniek. Ak z akéhokoľvek dôvodu naša služba zaznamená výpadok a bude nedostupná, automaticky okamžite pristúpime ku kompenzácii našich predplatiteľov.
 6. Zabezpečujeme zálohovanie Vašich dát a držíme ich v bezpečí. Jedine Vy ste však zodpovední za vložené informácie a stav Vašich financií. Nenesieme žiadnu zodpovednosť za prípadné problémy súvisiace s výpadkom služby alebo stratou dát.
 7. Službu môžete používať tak dlho ako chcete a samozrejme môžete kedykoľvek požiadať o jej zrušenie. V tom prípade nás prosím kontaktujte na adrese pomoc@cashmon.sk.
 8. V prípade akýchkoľvek zmien v našej službe alebo týchto podmienkach, Vás vždy budeme informovať. Ak chcete, občas sa sem pozrite, či nie je niečo nové alebo sa niečo nezmenilo.

Vaše záväzky voči nám

 1. Do vývoja našej služby sme investovali veľa času a práce a preto z nej chceme mať radosť. Ste čestný používateľ, ktorý rozumie duševnému vlastníctvu. Službu preto budete používať výhradne pre svoje potreby.
 2. Ste slušný používateľ a preto na našich stránkach nebudete zverejňovať násilnícky, rasistický, eroticky motivovaný, reklamný alebo inak nevhodný obsah. Našu službu budete využívať v súlade so zákonom. V opačnom prípade Vás požiadame, aby ste našu službu opustili a môžeme pristúpiť ku zablokovaniu Vášho účtu.
 3. Rozumiete tomu, že Cashmon nie je plnohodnotné účtovníctvo, ale len účtovný pomocník – nástroj pre zlepšenie Vášho finančného manažmentu doma, či vo Vašom podnikaní. Naša služba nenahrádza profesionálne účtovnícke služby. My poskytujeme službu, ale jedine Vy ste zodpovední za svoje financie.

Ďakujeme, že využívate naše služby.