Finančný denník

Cashmon je jednoduchý a bezpečný finančný denník. Každý si ho môže prispôsobiť podľa potrieb a stať sa tak svojím vlastným účtovníkom.
Máte úver alebo pôžičku? Poraďte sa s nami.

O projekte

Vitajte v novej službe na slovenskom internete. Nazvali sme ju Cashmon, ako skratku od slov cash a monitor. Zaoberáme sa financiami. Zadarmo ponúkame jednoduchý finančný denník pre každého. Nezáleží na tom či ste študent, zamestnanec, malý podnikateľ alebo sa „len“ staráte o domáci rozpočet. Dôležité je mať poriadok vo financiách a preto sa riadime heslom „Hoď na to očko.“

Cashmon je finančný denník, kde si môžete evidovať svoje príjmy a výdaje. Nevyžadujeme žiadne osobné údaje o Vás ani Vašich účtoch, či finančných transakciách. Je len na Vás, aké informácie do systému vložíte.

Evidencia prebieha v kategóriách, ktoré si sami navolíte. Cashmon si môže každý prispôsobiť podľa seba. Výsledky svojho hospodárenia si potom môžete prezerať v prehľadných grafoch. Na výber sú predvolené, alebo si môžete vytvoriť vlastné.

Našim cieľom je ponúknuť jednoduchú a bezpečnú službu pre spravovanie financií. Ďalej chceme zvyšovať všeobecnú finančnú gramotnosť medzi ľuďmi. Preto píšeme články, kde sa dočítate viac o službe Cashmon, ale aj tipy ako správne hospodáriť a narábať s peniazmi. Všetky novinky, ktoré v budúcnosti v Cashmone zavedieme, budú automaticky bezplatne dostupné všetkým užívateľom.

Informácie, ktoré do Cashmonu vložíte sú chránené a len Vaše. V žiadnom prípade ich nesledujeme ani ďalej nespracúvame. Informácie o svojich klientoch neposúvame tretím stranám. Bezpečnosť Vašich záznamov je pre nás prvoradá. Viac o ochrane súkromia a bezpečnosti nájdete v sekcii Ochrana súkromia.

Naši experti Vám zároveň pomôžu s nevýhodným úverom či pôžičkou. Poraďte sa s nami o možnostiach refinancovania hypotéky alebo pôžičky a získania lepších podmienok úveru. Ušetrite tak na úrokoch a splátkach.

Radi Vám takisto pomôžeme s poistením, stavebkom či druhým alebo tretím pilierom. Viac info vo finančnej poradni.