Finančný denník

Cashmon je jednoduchý a bezpečný finančný denník. Každý si ho môže prispôsobiť podľa potrieb a stať sa tak svojím vlastným účtovníkom.
Máte úver alebo pôžičku? Poraďte sa s nami.

Ako to funguje?

Cashmon je plne prispôsobiteľný každému užívateľovi. Už nemusíte skúmať množstvo funkcií, ktoré aj tak nikdy nevyužijete. Ušijete si ho na mieru.

Po registrácii dostanete k dispozícii svoj vlastný finančný prehľad. Evidovať si môžete príjmy alebo výdaje, prípadne oboje. Na začiatku Vám ponúkneme pár základných kategórií evidencie, ale tie si môžete veľmi jednoducho zmeniť. Pridávať môžete aj údaje z minulosti alebo tie budúce, stačí vyplniť správny dátum.

V hlavnej tabuľke sa Vám budú postupne zobrazovať chronologicky zoradené všetky záznamy. Rýchly filter v ľavej časti umožňuje ukázať informácie napríklad o príjmoch za posledný mesiac alebo výdajoch v aktuálnom týždni. Pre jednoduchú navigáciu v čase je pripravený interaktívny kalendár. Samozrejmosťou je filtrovanie podľa rôznych kritérií, vyhľadávanie v záznamoch a export dát.

Sekcia grafy a prehľady slúži pre zobrazovanie a interpretáciu informácií o Vašich záznamoch. Grafy sa vyvolávajú pomocou ovládacieho menu. Prechádzaním po grafe získate podrobnejšie údaje o zobrazenom období. Odporúčame vyskúšať si to v Demo účte.

Do budúcna pripravujeme ďalšie funkcie, chceme však zachovať jednoduchosť a prehľadnosť Cashmonu. Všetky zavedené novinky sú samozrejme automaticky zadarmo dostupné pre každého užívateľa. Ak máte tip alebo Vám niečo v Cashmone chýba, dajte nám vedieť.

Kontaktovať náš môžete aj v prípade, že máte záujem o pomoc s Vašou hypotékou, pôžičkou či úverom. Preveríme výhodnosť Vášho záväzku a zadarmo Vám poradíme ako získať lepšie podmienky splácania.